HAKKIMIZDA


Karadeniz İskele Kalıp, inşaat sektörüne; kalıp , iskele, teleskopik direk ve iskele bağlantı ekipmanları imalatı, satışı ve kiralaması konusunda hizmet ve ürün sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kalite ilkesi ile çalışan Karadeniz İskele, konusunda uzman personeli, modern üretim alt yapısı, satış ve kiralama sonrası servis ve destek hizmetleri ile kiralık iskele ve kalıp konusunda çözümler üretmektedir.

Satılık iskele, kiralık iskele, iskele imalatı, kalıp imatı, iskele kalıp imalatı, inşaat iskelesi kiralık ve satılık inşaat iskelesi, teleskopik direk imalatı ve teleskopik direk satışı, kelepçe, bağlantı borusu, ayar mili imat ve satışı, çelik kalas imalatı, kiralık çelik kalas, satılık çelik kalas konularında hizmet veren KARADENİZ İSKELE , müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Kiralık İskele ve İskele Kalıpları ve ekipmanları konusunda çalışan firmamız, inşaat sektöründe yakın gelecekte lider firmalardan biri olmak amaç ve misyonundadır.

Kaliteli Ürün, Kaliteli hammadde, kaliteli işçilik ve kaliteli üretim ile karadeniz iskele kalite ile anılmaktadır. Ekonomik fiyatlandırma firmamızın satış politikalarından olup imalattta çalışan personelimizin eğitimi ve kalite konusunda eğitimi Karadeniz İskelenin temel görevlerinden biridir.

Satış Ve Kiralama

Bizim için öncelikli olan sistemin güvenliğidir.Binanızın özelliklerine göre iskele tasarımınızı yapıyoruz. Tüm statik, ve mimari
modellemeleri yapıp , ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz. ISG ve TSE normlarında tasarımınızı tamamlayıp onayınıza sunuyoruz.
Bütçenize uygun SATIŞ ve KİRALAMA seçeneği sunuyoruz. Malzeme tasnifi yaparak sadece gerekli malzemeleri seçiyoruz.
Yükleme ve geri dönüşümü karşılıklı tutanak altına alıyoruz.En uygun nakliye seçeneği ile şantiyenize gönderiyoruz. İskele
kurulumu için montaj ve ekip desteği veriyoruz. Tüm imalatlarımız ; Sultanbeyli - İSTANBUL da bulunan fabrikamızda
TS-EN 12810-1 , TS-EN 12810-2 , TS-EN 12811-1 , TS-EN 12811-2 , TS-EN 12813 ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007
standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. İmalatta kullandığımız tüm malzemeler TSE ve ISO belgelidir.

Teknik Destek

Karadeniz Öncü İskele proje departmanımız tasarım ve yapısal analiz alanlarında nitelikli profesyonel mühendislerden oluşmaktadır.Tasarımlarda kullanılan programlarımız uluslararası yeterliliğe sahiptir. Çelik Yapı ve İskele konusunda uzman kadromuz yapılarınız için her türlü teknik destek ve ihtiyaçlarınıza göre özel çözümler sunar

  • Saha Keşif ve şantiye analizi
  • Proje analiz
  • 3D İskele Tasarım ve Modelleme
  • Nakliye ve İstifleme
  • İskele statik analizi
  • Montaj Ekibi ve Süpervizörlük
İnşaat İskele imalatı İnşaat İskele ekipmanları
İnşaat İskelesi fiyatları İnşaat İskele Kalas imalatı
İnşaat İskele kalas imalatı İnşaat İskele Kalas fiyatları

 

 

Karadeniz İskele, Samsun ve Orta Karadeniz bölgesine de kiralık iskele hizmeti vermektedir.